plasma-desktop - en to ca translation catalogue (16 entries)

[ctx: @action:button opens layout chooser %1 is current]
en: Keyboard Layout: %1
ca: Disposició del teclat: %1

[ctx: @info:placeholder in textfield]
en: Username
ca: Nom d'usuari

[ctx: @info:placeholder in textfield]
en: Password
ca: Contrasenya

[ctx: @action:button Accessible name]
en: Log in
ca: Inici de sessió

[ctx: @action:button]
en: Log In
ca: Inici de sessió

[ctx: @info:status]
en: Caps Lock is on
ca: El bloqueig de majúscules està activat

[ctx: Suspend to disk]
en: Hibernate
ca: Hiberna

[ctx: @action:button Suspend to RAM]
en: Sleep
ca: Suspèn

[ctx: @action:button]
en: Restart
ca: Reinicia

[ctx: @action:button]
en: Shut Down
ca: Atura

[ctx: @action:button For switching to a username and password prompt]
en: Other…
ca: Altres…

[ctx: @info:usagetip]
en: Type in Username and Password
ca: Introduïu el nom d'usuari i la contrasenya

[ctx: @action:button]
en: List Users
ca: Llista d'usuaris

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
ca: Teclat virtual

[ctx: @info:status]
en: Login Failed
ca: Ha fallat l'inici de la sessió

[ctx: @action:button opens sessions menu %1 is current]
en: Desktop Session: %1
ca: Sessió d'escriptori: %1
