plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: None
ca@valencia: Cap

en: No splash screen will be shown
ca@valencia: No es mostrarà cap pantalla de presentació

en: You cannot delete the currently selected splash screen
ca@valencia: No es pot suprimir la pantalla de presentació seleccionada actualment

en: This module lets you choose the splash screen theme.
ca@valencia: Este mòdul permet triar el tema de la pantalla de presentació.

en: &Get New…
ca@valencia: O&btín nous…

en: Failed to show the splash screen preview.
ca@valencia: No s'ha pogut mostrar la vista prèvia de la pantalla de presentació.

en: Preview Splash Screen
ca@valencia: Vista prèvia de la pantalla de presentació

en: Uninstall
ca@valencia: Desinstal·la

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
ca@valencia: Per a un ús futur

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
ca@valencia: Nom del tema actual de pantalla de presentació
