plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (18 entries)

en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: (Empty)
ca@valencia: (buit)

en: Input method list:
ca@valencia: Llista de mètodes d'entrada:

en: Horizontal
ca@valencia: Horitzontal

en: Font:
ca@valencia: Tipus de lletra:

en: Use custom:
ca@valencia: Ús personalitzat:

en: Select Font…
ca@valencia: Seleccioneu el tipus de lletra…

[ctx: The arrangement of icons in the Panel]
en: Panel icon size:
ca@valencia: Mida de les icones del quadro:

en: Small
ca@valencia: Xicoteta

en: Scale with Panel height
ca@valencia: Escala amb l'alçària del quadro

en: Scale with Panel width
ca@valencia: Escala amb l'amplària del quadro

[ctx: @title:window]
en: Select Font
ca@valencia: Seleccioneu el tipus de lletra

en: Show
ca@valencia: Mostra

en: Hide %1
ca@valencia: Oculta %1

en: Configure Input Method
ca@valencia: Configura el mètode d'entrada

en: Reload Config
ca@valencia: Torna a carregar la configuració

en: Exit Input Method
ca@valencia: Ix de mètode d'entrada

en: Input Method Panel
ca@valencia: Quadro del mètode d'entrada
