plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
ca@valencia: Obri

[ctx: a verb]
en: Empty
ca@valencia: Buida

en: Trash Settings…
ca@valencia: Configureu la paperera…

en: Trash
    Empty
ca@valencia: Paperera
    Buida

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
ca@valencia[0]: Paperera
    Un element
ca@valencia[1]: Paperera
    %1 elements

en: Trash
ca@valencia: Paperera

en: Empty
ca@valencia: Buida

en: One item | %1 items
ca@valencia[0]: Un element
ca@valencia[1]: %1 elements
