plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
ca@valencia: No s'ha pogut parar el servei: %1

en: Failed to start service: %1
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar el servei: %1

en: Failed to stop service.
ca@valencia: No s'ha pogut parar el servei.

en: Failed to start service.
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar el servei.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
ca@valencia: No s'ha pogut notificar al Gestor de servei de KDE («kded6») del canvi guardat: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
ca@valencia: Si esteu desactivant alguna cosa aqui per a intentar solucionar un problema, <link url='%1'>envieu també un informe d'error sobre açò.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
ca@valencia: Actualment el gestor de serveis en segon pla («kded6») no està en execució. Comproveu que estiga instal·lat correctament.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
ca@valencia: Alguns serveis es desactiven a si mateixos una altra vegada que s'inicien manualment si no són útils en l'entorn actual.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
ca@valencia: Alguns serveis s'han parat/iniciat automàticament quan el gestor de serveis en segon pla («kded6») s'ha reiniciat per a aplicar els canvis.

en: All Services
ca@valencia: Tots els serveis

[ctx: List running services]
en: Running
ca@valencia: En execució

[ctx: List not running services]
en: Not Running
ca@valencia: No estan en execució

en: Startup Services
ca@valencia: Serveis d'inicialització

en: Load-on-Demand Services
ca@valencia: Serveis de càrrega sota demanda

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
ca@valencia: Desactiva la càrrega automàtica de %1 en iniciar

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
ca@valencia: Activa la càrrega automàtica de %1 en iniciar

en: Toggle automatically loading this service on startup
ca@valencia: Canvia la càrrega automàtica d'este servei en iniciar

en: Not running
ca@valencia: Parat

en: Running
ca@valencia: En execució

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
ca@valencia: Para %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
ca@valencia: Inicia %1

en: Stop Service
ca@valencia: Para el servei

en: Start Service
ca@valencia: Inicia el servei
