plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
ca@valencia: Carpeta d'escriptori:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
ca@valencia: Esta carpeta conté tots els fitxers que veeu en l'escriptori.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
ca@valencia: Carpeta de documents:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
ca@valencia: Esta carpeta s'utilitzarà de manera predeterminada per a obrir o guardar els documents.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
ca@valencia: Carpeta de baixades:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
ca@valencia: Esta carpeta s'utilitzarà de manera predeterminada per a guardar els elements baixats.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
ca@valencia: Carpeta de vídeos:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
ca@valencia: Esta carpeta s'utilitzarà de manera predeterminada per a obrir o guardar fitxers de vídeo.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
ca@valencia: Carpeta d'imatges:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
ca@valencia: Esta carpeta s'utilitzarà de manera predeterminada per a obrir o guardar imatges.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
ca@valencia: Carpeta de música:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
ca@valencia: Esta carpeta s'utilitzarà de manera predeterminada per a obrir o guardar fitxers de música.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
ca@valencia: Carpeta pública:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
ca@valencia: Esta carpeta s'utilitzarà de manera predeterminada per als fitxers compartits públicament quan estiga activada la compartició de xarxa.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
ca@valencia: Carpeta de plantilles:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
ca@valencia: Esta carpeta s'utilitzarà de manera predeterminada per a obrir o guardar plantilles de fitxers.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
ca@valencia: Seleccioneu una ubicació nova
