plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (37 entries)

en: Other…
ca@valencia: Altres…

en: Select default archive manager
ca@valencia: Seleccioneu el gestor d'arxius predeterminat

en: Select default browser
ca@valencia: Seleccioneu el navegador predeterminat

en: Select default e-mail client
ca@valencia: Seleccioneu el client de correu predeterminat

en: Select default file manager
ca@valencia: Seleccioneu el gestor de fitxers predeterminat

en: Select default map
ca@valencia: Seleccioneu el mapa predeterminat

en: Select default image viewer
ca@valencia: Seleccioneu el visor d'imatges predeterminat

en: Select default music player
ca@valencia: Seleccioneu el reproductor musical predeterminat

en: Select default PDF viewer
ca@valencia: Seleccioneu el visor PDF predeterminat

en: Select default dialer application
ca@valencia: Seleccioneu l'aplicació predeterminada de marcatge

en: Select default terminal emulator
ca@valencia: Seleccioneu l'aplicació predeterminada de terminal

en: Select default text editor
ca@valencia: Seleccioneu l'editor de text predeterminat

en: Select default video player
ca@valencia: Seleccioneu el reproductor de vídeo predeterminat

en: Details
ca@valencia: Detalls

en: This application can also open these file types:
ca@valencia: Esta aplicació també pot obrir estos tipus de fitxers:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
ca@valencia: %1 (Actualment s'obri amb %2)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
ca@valencia: Obri-ho tot amb %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
ca@valencia: Esta aplicació no anuncia el suport per als tipus de fitxers següents, però igualment els pot obrir:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
ca@valencia: Força-ho tot a obrir amb %1

en: Configure Manually…
ca@valencia: Configura manualment…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
ca@valencia: Pareix que «%1» no admet els tipus MIME següents associats amb esta classe d'aplicació: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
ca@valencia: Esta aplicació podria no ser capaç d'obrir tots els tipus de fitxers.

[ctx: @action:button]
en: View Details
ca@valencia: Visualitza els detalls

en: Web browser:
ca@valencia: Navegador web:

en: Email client:
ca@valencia: Client de correu:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
ca@valencia: Números de telèfon:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
ca@valencia: Multimèdia

en: Image viewer:
ca@valencia: Visor d'imatges:

en: Music player:
ca@valencia: Reproductor de música:

en: Video player:
ca@valencia: Reproductor de vídeo:

en: Text editor:
ca@valencia: Editor de text:

en: PDF viewer:
ca@valencia: Visor de PDF:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
ca@valencia: Utilitats

en: File manager:
ca@valencia: Gestor de fitxers:

en: Terminal emulator:
ca@valencia: Emulador de terminal:

en: Archive manager:
ca@valencia: Gestor d'arxius:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
ca@valencia: Mapa:
