plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (24 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ca@valencia: Introduïu un nom per a esta <i>carpeta de xarxa</i> així com l'adreça del servidor, el port i el camí de la carpeta que s'utilitzarà i premeu el botó <b>Guarda i connecta</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ca@valencia: Introduïu un nom per a esta <i>connexió «shell» segura</i> així com l'adreça del servidor, el port i el camí de la carpeta que s'utilitzarà i premeu el botó <b>Guarda i connecta</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ca@valencia: Introduïu un nom per a esta <i>connexió FTP</i> així com l'adreça del servidor i el camí de la carpeta que s'utilitzarà i premeu el botó <b>Guarda i connecta</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ca@valencia: Introduïu un nom per a esta <i>unitat de xarxa Microsoft Windows</i> així com l'adreça del servidor i el camí de la carpeta que s'utilitzarà i premeu el botó <b>Guarda i connecta</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb el servidor. Comproveu la configuració i torneu-ho a provar.

en: Save && C&onnect
ca@valencia: Guarda i c&onnecta

en: C&onnect
ca@valencia: C&onnecta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
ca@valencia: Assistent de carpetes de xarxa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
ca@valencia: Afig una carpeta de xarxa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
ca@valencia: Trieu el tipus de carpeta de xarxa al que voleu connectar-vos i premeu el botó «Següent».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
ca@valencia: Connexió &recent:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
ca@valencia: Carpeta &web (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
ca@valencia: «Shell» &segura (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
ca@valencia: Unitat de xarxa &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
ca@valencia: Informació de carpeta de xarxa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
ca@valencia: &Nom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
ca@valencia: &Usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
ca@valencia: Se&rvidor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
ca@valencia: &Carpeta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
ca@valencia: Codificació:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
ca@valencia: C&rea una icona per a esta carpeta remota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
ca@valencia: Utilit&za encriptació

en: KDE Network Wizard
ca@valencia: Assistent de xarxa de KDE

en: Primary author and maintainer
ca@valencia: Autoria principal i mantenidor
