plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: Icon:
ca@valencia: Icona:

en: Show the current activity icon
ca@valencia: Mostra la icona de l'activitat actual

en: Show the generic activity icon
ca@valencia: Mostra la icona de l'activitat genèrica

en: Title:
ca@valencia: Títol:

en: Show the current activity name
ca@valencia: Mostra el nom de l'activitat actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Current activity is %1
ca@valencia: L'activitat actual és %1

en: Show Activity Manager
ca@valencia: Mostra el gestor d'activitats

en: Click to show the activity manager
ca@valencia: Cliqueu per a mostrar el gestor d'activitats

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
ca@valencia: &Configura les activitats…
