joystick - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Calibration
cs: Kalibrace

en: Next
cs: Následující

en: Please wait a moment to calculate the precision
cs: Prosím, vyčkejte než se vypočítá přesnost

en: (usually X)
cs: (obvykle X)

en: (usually Y)
cs: (obvykle Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
cs: <qt>Kalibrace spočívá v kontrole rozsahu hodnot zařízení.<br /><br />Přesuňte <b>osu %1 %2</b> zařízení na <b>minimum</b>.<br /><br />Stisknutím libovolného tlačítka na zařízení nebo tlačítka 'Následující' přejdete na následující krok.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
cs: <qt>Kalibrace spočívá v kontrole rozsahu hodnot zařízení.<br /><br />Přesuňte <b>osu %1 %2</b> zařízení na <b>střed</b>.<br /><br />Stisknutím libovolného tlačítka na zařízení nebo tlačítka 'Následující' přejdete na následující krok.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
cs: <qt>Kalibrace spočívá v kontrole rozsahu hodnot zařízení.<br /><br />Přesuňte <b>osu %1 %2</b> zařízení na <b>maximum</b>.<br /><br />Stisknutím libovolného tlačítka na zařízení nebo tlačítka 'Následující' přejdete na následující krok.</qt>

en: Communication Error
cs: Chyba v komunikaci

en: You have successfully calibrated your device
cs: Zařízení bylo úspěšně kalibrováno

en: Calibration Success
cs: Úspěšná kalibrace

en: Value Axis %1: %2
cs: Hodnota na ose %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
cs: Nelze otevřít dané zařízení %1: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
cs: Dané zařízení %1 není joystickem.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
cs: Nelze získat verzi ovladače z jádra pro zařízení %1: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
cs: Aktuální běžící verze ovladače z jádra (%1.%2.%3) není určena pro tento modul (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
cs: Nelze zjistit počet tlačítek zařízení %1: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
cs: Nelze zjistit počet os zařízení %1: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
cs: Nelze zjistit kalibrační hodnoty zařízení %1: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
cs: Nelze obnovit kalibrační hodnoty zařízení %1: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
cs: Nelze inicializovat kalibrační hodnoty zařízení %1: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
cs: Nelze aplikovat kalibrační hodnoty zařízení %1: %2

en: internal error - code %1 unknown
cs: interní chyba - neznámý kód %1

en: KDE Joystick Control Module
cs: KDE modul nastavení joysticku

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
cs: KDE modul ovládacího centra pro test joysticků

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
cs: <h1>Joystick</h1>Tento modul vám pomůže zjistit, zda váš joystick pracuje správně.<br />Pokud předává chybné hodnoty os, můžete problém vyřešit kalibrací.<br />Modul se také pokusí vyhledat všechna dostupná zařízení kontrolou /dev/js[0-4] a /dev/input/js[0-4]<br /> Pokud je vaše zařízení připojené jinde, zadejte jméno zařízení.<br /> Seznam tlačítek obsahuje stav tlačítek vašeho joysticku, seznam os pak aktuální nastavené hodnoty pro osy.<br />POZNÁMKA: aktuální linuxový ovladač (jádra 2.4, 2.6) umí automaticky detekovat pouze <ul><li>2-osý, 4-tlačítkový joystick</li><li>3-osý, 4-tlačítkový joystick</li><li>4-osý, 4-tlačítkový joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticky</li></ul>(Více informací najdete v adresáři se zdrojovými kódy jádra v podadresáři /Documentation/input/joystick.txt)

en: Device:
cs: Zařízení:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
cs: Pozice:

en: Show trace
cs: Vypsat trace

en: PRESSED
cs: STISKNUTO

en: Buttons:
cs: Tlačítka:

en: State
cs: Stav

en: Axes:
cs: Osy:

en: Value
cs: Hodnota

en: Calibrate
cs: Kalibrovat

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
cs: Automaticky nebyl nalezen žádný připojený joystick.<br />Překontrolujte /dev/js[0-4] a /dev/input/js[0-4]<br />Pokud jste si jistí, že je joystick správně připojen, zadejte správný soubor zařízení.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
cs: Zadaný název zařízení je neplatný (neobsahuje část /dev).
    Zvolte prosím zařízení ze seznamu nebo zadejte
    název souboru zařízení např. /dev/js0.

en: Unknown Device
cs: Neznámé zařízení

en: Device Error
cs: Chyba zařízení

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
cs: <qt>Kalibrace spočívá ve zjištění přesnosti.<br /><br /><b> Přesuňte všechny osy do jejich centrální polohy a dále se již joysticku nedotýkejte. </b><br /><br />Kalibraci spustíte stisknutím tlačítka OK.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
cs: Všechny kalibrační hodnoty zařízení %1 byly obnoveny.
