kcmkonq - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Downloads
cs: Stahování

en: Music
cs: Hudba

en: Pictures
cs: Obrázky

en: Videos
cs: Videa

en: Public
cs: Veřejný

en: Templates
cs: Šablony

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
cs: <h1>Cesty</h1>
    Tento modul umožňuje nastavit si, kam se budou ukládat soubory pracovní plochy. Nápovědu k volbám získáte použitím funkce "Co je toto" (Shift+F1).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
cs: Cesta k pracovní ploše:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
cs: Tato složka obsahuje všechny soubory, které vidíte na pracovní ploše. Budete-li chtít, můžete změnit její umístění. Její obsah pak bude automaticky přesunut do nového umístění.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
cs: Cesta k adresáři s dokumenty:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
cs: Tato složka bude použita jako výchozí pro otevírání či ukládání dokumentů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
cs: Cesta k adresáři se staženými soubory:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
cs: Tato složka bude použita jako výchozí pro ukládání stažených věcí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Videos path:
cs: Cesta k adresáři s videem:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
cs: Tato složka bude použita jako výchozí pro otevírání či ukládání filmů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
cs: Cesta k adresáři s obrázky:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
cs: Tato složka bude použita jako výchozí pro otevírání či ukládání obrázků.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
cs: Cesta k adresáři s hudbou:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
cs: Tato složka bude použita jako výchozí pro otevírání či ukládání hudby.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Public path:
cs: Veřejná cesta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_publicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save public shares from or to.
cs: Tato složka bude použita jako výchozí pro otevírání či ukládání veřejných sdílení.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Templates path:
cs: Cesta k šabloně:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_templatesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
cs: Tato složka bude použita jako výchozí pro otevírání či ukládání šablon.
