plasma-desktop - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Primary (default)
cs: Primární (výchozí)

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Inverted Portrait
cs: Obrácené na výšku

en: Inverted Landscape
cs: Obrácené na šířku

en: Follow the active screen
cs: Následovat aktivní obrazovku

en: Fit to Output
cs: Uzpůsobit výstupu

en: Fit Output in tablet
cs: Uzpůsobit výstup v tabletu

en: Custom size
cs: Vlastní velikost

en: No drawing tablets found.
cs: Nebyl nalezen žádný kreslicí tablet.

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
cs: Zařízení:

en: Target display:
cs: Cílová obrazovka:

en: Orientation:
cs: Orientace:

en: Left-handed mode:
cs: Režim pro leváka:

en: Area:
cs: Oblast:

en: Resize the tablet area
cs: Změnit velikost oblasti tabletu

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
cs: Uzamknout poměr stran

en: Tool Button 1
cs: Tlačítko nástrojů 1

en: Tool Button 2
cs: Tlačítko nástrojů 2

en: Tool Button 3
cs: Tlačítko nástrojů 3

en: None
cs: Nic

en: Button %1:
cs: Tlačítko %1:
