kcmkclock - en to cs translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
cs: Datum a čas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
cs: N&astavit automaticky datum a čas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
cs: Server N&TP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
cs: Zde je možné změnit systémové datum.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
cs: Časové pásmo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
cs: Ke změně lokálního časového pásma vyberte svou oblast ze seznamu níže.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
cs: Současné časové pásmo:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, tzonesearch)
en: Search…
cs: Hledat…

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
cs: Nebyl nalezen NTP výstup. Nainstalujte program 'ntpdate' nebo 'rdate' k povolení automatické aktualizace data a času.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
cs: Zde je možné změnit systémový čas. Klikněte do políček hodiny, minuty nebo sekundy ke změně příslušné hodnoty. Hodnota se mění buď tlačítky '+'/'-' nebo vložením hodnoty.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
cs: Současné časové pásmo: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
cs: Současné časové pásmo: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
cs: Veřejný server času (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
cs: Nelze kontaktovat časový server: %1.

en: Can not set date.
cs: Není možné nastavit datum.

en: Error setting new time zone.
cs: Chyba při nastavování nového časového pásma.

en: Time zone Error
cs: Chyba - časové pásmo

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
cs: <h1>Datum a čas</h1> Tento modul Nastavení systému je možné použít k nastavení systémového data a času. Protože se tato nastavení netýkají pouze vás jako uživatele, ale celého systému, je možné změnit tato nastavení pouze v případě, že jste spustili Nastavení systému jako superuživatel root. Nemáte-li heslo uživatele root a přesto si myslíte, že by bylo třeba opravit nastavení systémového času, pak prosím kontaktujte svého správce systému.

en: KDE Clock Control Module
cs: Ovládací modul pro hodiny

en: Original author
cs: Původní autor

en: Current Maintainer
cs: Současný správce

en: Added NTP support
cs: Přidal podporu pro NTP

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
cs: <h1>Datum a čas</h1> Tento modul je možné použít k nastavení systémového data a času. Protože se tato nastavení netýkají pouze vás jako uživatele, ale celého systému, je možné změnit tato nastavení pouze v případě, že jste spustili Nastavení systému jako superuživatel root. Nemáte-li heslo uživatele root a přesto si myslíte, že by bylo třeba opravit nastavení systémového času, pak prosím kontaktujte svého správce systému.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
cs: Nelze ověřit/vykonat činnost: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
cs: Nelze změnit nastavení NTP

en: Unable to set current time
cs: Nelze nastavit aktuální čas

en: Unable to set timezone
cs: Nelze nastavit časové pásmo
