plasma_applet_trash - en to cs translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
cs: Otevřít

[ctx: a verb]
en: Empty
cs: Vyprázdnit

en: Trash Settings…
cs: Nastavení koše…

en: Trash
    Empty
cs: Koš
     Prázdný

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
cs[0]: Koš
    Jedna položka
cs[1]: Koš
     %1 položky
cs[2]: Koš
     %1 položek

en: Trash
cs: Koš

en: Empty
cs: Prázdný

en: One item | %1 items
cs[0]: Jedna položka
cs[1]: %1 položky
cs[2]: %1 položky
