kcmkded - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Failed to stop service: %1
cs: Zastavení služby selhalo: %1

en: Failed to start service: %1
cs: Spuštění služby selhalo: %1

en: Failed to stop service.
cs: Zastavení služby selhalo.

en: Failed to start service.
cs: Spuštění služby selhalo.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
cs: Oznámení uložených změn Správci služeb KDE (kded6) se nezdařilo: %1

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
cs: Správce služeb na pozadí (kded6) momentálně neběží. Prosím, ujistěte se, že je správně nainstalován.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
cs: Některé služby se samy zase vypnou pokud jsou spuštěny manuálně pokud v současném prostředí nejsou k ničemu.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
cs: Pro provedení vašich změny byly některé služby automaticky spuštěny/zastaveny při restartu správce služeb na pozadí (kded6).

en: All Services
cs: Všechny služby

[ctx: List running services]
en: Running
cs: Spuštěno

[ctx: List not running services]
en: Not Running
cs: Není spuštěno

en: Startup Services
cs: Služby při spuštění

en: Load-on-Demand Services
cs: Služby na požádání

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
cs: Zakázat automatické spouštění %1 při spuštění

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
cs: Povolit automatické spouštění %1 při spuštění

en: Toggle automatically loading this service on startup
cs: Zapnout automatické spouštění této služby při spuštění

en: Not running
cs: Nespuštěno

en: Running
cs: Spuštěno

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
cs: Zastavit %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
cs: Spustit %1

en: Stop Service
cs: Zastavit službu

en: Start Service
cs: Spustit službu
