plasma-desktop - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: General
cs: Obecné

en: Display style:
cs: Styl zobrazení:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
cs: Není dostupná žádná vlajka

en: Layouts:
cs: Rozvržení:

en: Configure…
cs: Nastavit…
