plasma-desktop - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
cs: Automaticky

[ctx: @info:status placeholdermessage text]
en: No touchscreens found
cs: Nebyla nalezena žádná dotyková zařízení

[ctx: @info:usagetip placeholdermessage explanation]
en: Connect an external touchscreen
cs: Připojit externí dotykovou obrazovku

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
cs: Zařízení:

[ctx: @option:check prefix touchscreen device is enabled]
en: Enabled:
cs: Povoleno:

[ctx: @label:listbox this is a compound noun]
en: Target display:
cs: Cílová obrazovka:
