kcmkclock - en to csb translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
csb: Datum ë czas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
csb: Tuwò mòżesz zmienic systemòwi datum, dzéń, miesąc ë rok.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
csb: Czasowô cona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
csb: Bë zmienic lokalną czasową conã, wëbiérzë swòją òbéńdã z nôslédny lëstë

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
csb: Tuwò mòżesz zmienic systemòwi czas. Klëkni na pòle gòdzënów, minutów abò sekùndów bë zmienic apartną wôrtnotã, brëkùjąc abò knąpów dół a góra z prawi abò wpisëjąc nową wôrtnotã.

en: Unable to contact time server: %1.
csb: Nié mòże sparłączëc sã z serwerą czasu: %1.

en: Can not set date.
csb: Nié mòże nastawic datuma.

en: Error setting new time zone.
csb: Fela nastôwù nowi czasowi conë.

en: Time zone Error
csb: Fela czasowi conë

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
csb: <h1>Datum a czas</h1> Nen mòduł kòntrolë mòże bëc ùżëti do nastawianiô systemòwégò datuma ë czasu. Ne zmianë mają cësk na całowną systemã, nié le blós na Twòjé kònto brëkòwnika, dlôte zmianë ne mòga bëc zrobioné blós w Centrum Kòntrolë zrëszoné w tribie sprôwnika. Jeżlë ni môsz parolë sprôwnika, ale wedle ce systemòwi czas nót je zmienic, téj sparłãczë sã ze sprôwnikã systemë.

en: KDE Clock Control Module
csb: Mòduł kòntrolë zédżera KDE

en: Original author
csb: Òridżinalny aùtor

en: Current Maintainer
csb: Aktualny òpiekùn

en: Added NTP support
csb: Dodóné wspiarcé NTP

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
csb: <h1>Datum a czas</h1> Nen mòduł kòntrolë mòże bëc ùżëti do mastawianiô systemòwégò datumù ë czasu. Ne zmianë mają cësk na całowną systemã, nié le blós na Twòjé kònto brëkòwnika, dlôte zmianë ne mòga bëc zrobioné blós w Centrum Kòntrolë zrëszonym w tribie sprôwnika. Jeżlë nié môsz parolë sprôwnika, ale wedle ce systemòwi czas nót je zmienic, téj sparłãczë sã ze sprôwnikã systemë.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
csb: Aùtentifikacëjô/zrobienié dzéjaniô nie je mòżlëwé: %1, %2
