plasma_applet_pager - en to csb translation catalogue (5 entries)

en: General
csb: Òglowò

en: No text
csb: Bez tekstu

en: Desktop number
csb: Wielëna pùltów

en: Desktop name
csb: Miono pùltu

en: Does nothing
csb: Nick nie robi
