kaccess - en to csb translation catalogue (69 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Shift je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Shift key is now active.
csb: Klawisza Shift je terô włączonô.

en: The Shift key is now inactive.
csb: Klawisza Shift je terô wëłączonô.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Ctrl je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Control key is now active.
csb: Klawisza Ctrl je terô włączonô.

en: The Control key is now inactive.
csb: Klawisza Ctrl je terô wëłączonô.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Alt je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Alt key is now active.
csb: Klawisza Alt je terô włączonô.

en: The Alt key is now inactive.
csb: Klawisza Alt je terô wëłączonô.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Win je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Win key is now active.
csb: Klawisza Win je terô włączonô.

en: The Win key is now inactive.
csb: Klawisza Win je terô wëłączonô.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Meta je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Meta key is now active.
csb: Klawisza Meta je terô wëłączonô.

en: The Meta key is now inactive.
csb: Klawisza Meta je terô włączonô.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Super je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Super key is now active.
csb: Klawisza Super je terô włączonô.

en: The Super key is now inactive.
csb: Klawisza Super je terô wëłączonô.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Hyper je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Hyper key is now active.
csb: Klawisza Hyper je terô włączonô.

en: The Hyper key is now inactive.
csb: Klawisza Hyper je terô wëłączonô.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
csb: Klawisza Alt Gr je zablokòwónô ë òstanie włączonô przë nôslédnych wcësniãcach klawiszów.

en: The Alt Graph key is now active.
csb: Klawisza Alt Gr je terô włączonô.

en: The Alt Graph key is now inactive.
csb: Klawisza Alt Gr je terô wëłączonô.

en: The Num Lock key has been activated.
csb: Klawisza Num Lock je terô włączonô.

en: The Num Lock key is now inactive.
csb: Klawisza Num Lock je terô wëłączonô.

en: The Caps Lock key has been activated.
csb: Klawisza Caps Lock je terô włączonô.

en: The Caps Lock key is now inactive.
csb: Klawisza Caps Lock je terô wëłączonô.

en: The Scroll Lock key has been activated.
csb: Klawisza Scroll Lock je terô włączonô.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
csb: Klawisza Scroll Lock je terô wëłączonô.

en: Warning
csb: Òstrzéga

en: &When a gesture was used:
csb: &Czedë òstôł brëkòwóny gest:

en: Change Settings Without Asking
csb: Zmieni nastôw bez pëtaniô

en: Show This Confirmation Dialog
csb: Pòkôżë to òczénkò pòcwierdzeniô

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
csb: Wëłączë wszëtczé fùnkcëje ë gestë przistãpnoscë

en: Slow keys
csb: Pòwólné klawisze

en: Bounce keys
csb: Òdbijającé klawisze

en: Sticky keys
csb: Klawisze przëlepieniô

en: Mouse keys
csb: Klawiszë mëszë

en: Do you really want to deactivate "%1"?
csb: Na gwës wëłączëc "%1"?

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
csb: Na gwës wëłączëc "%1" ë "%2"?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
csb: Na gwës wëłączëc "%1", "%2" ë "%3"?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
csb: Na gwës wëłączëc "%1", "%2", "%3" ë "%4"?

en: Do you really want to activate "%1"?
csb: Na gwës włączëc "%1"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
csb: Na gwës włączëc "%1", a wëłączëc "%2"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
csb: Na gwës włączëc "%1", a wëłączëc "%2" ë "%3"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
csb: Na gwës włączëc "%1", a wëłączëc "%2", "%3" ë "%4"?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
csb: Na gwës włączëc "%1" ë "%2"?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
csb: Na gwës włączëc "%1" ë "%2", a wëłączëc "%3" ?

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
csb: Na gwës włączëc "%1" ë "%2", a wëłączëc "%3" ë "%4"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
csb: Na gwës włączëc "%1", "%2" ë "%3"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
csb: Na gwës włączëc "%1", "%2" ë "%3", a wëłączëc "%4"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
csb: Na gwës włączëc "%1", "%2", "%3" ë "%4"?

en: An application has requested to change this setting.
csb: Programa zażãda zmianë tegò nastôwù.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
csb: Przëtrzëmónô òsta klawisza Shift przez 8 sekùndów abò programa zażãda zmianë tegò nastôwù.

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
csb: Wcësniãtô òsta klawisza Shift 5 razë abò programa zażãda zmianë tegò nastôwù.

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
csb: Wcësniãti òstôł %1 abò programa zażãda zmianë tegò nastôwù.

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
csb: Programa zażãda zmianë tëch nastôwów abò òsta ùżëtô kòmbinacëjô cziles gestów klawiaturë.

en: An application has requested to change these settings.
csb: Programa zażãda zmianë tëch nastôwów.

en: These AccessX settings are needed for some users with motion impairments and can be configured in the KDE System Settings. You can also turn them on and off with standardized keyboard gestures.
    
    If you do not need them, you can select "Deactivate all AccessX features and gestures".
csb: Nastôwë przistãpnoscë AccessX są mùszebné dlô niechtërnëch brëkòwników z rëchòwima ùpòslédnieniama ë mògą òstac skònfigùrowóné w Centróm kòntrolë KDE. Mòże je téż włączëc ë wëłączëc z pòmocą sztandardowyich gestów klawiaturë.
    
    Eżlë nie brëkùjesz tëch nastôwów, mòżesz wëbrac optacëjã "Wëłączë wszëtczé fùnkcëje ë gestë przistãpnotë".

en: Slow keys has been enabled. From now on, you need to press each key for a certain length of time before it gets accepted.
csb: Pòwólné klawisze òstałë włączoné. Òd terô mùszisz wcësnąc klawiszã przez òznaczony czas, bë òstałą òna przëjãtô.

en: Slow keys has been disabled.
csb: Pòwólné klawisze òstałë wëłączoné.

en: Bounce keys has been enabled. From now on, each key will be blocked for a certain length of time after it was used.
csb: Òdbijające klawisze òstałë włączoné. Òd terô kòżdô klawisza òstónie zablokòwónô na jaczis czas, pò tim jak òstónié ùżëtô.

en: Bounce keys has been disabled.
csb: Òdbijające klawisze òstałë wëłączoné.

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
csb: Klawisze przëlepieniô òstałë włączoné. Òd terô mòdifikùjącé klawisze òstaną włączoné pò jich pùszczeniém.

en: Sticky keys has been disabled.
csb: Klawisze przëlepieniô òstałë wëłączoné.

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
csb: Klawisze mëszë òstałë włączoné. Òd terô mòże kòntrolowac kùrsorã mëszë z pòmòcą numericzny klawiaturë.

en: Mouse keys has been disabled.
csb: Klawisze mëszë òstałë wëłączoné.

en: Author
csb: Ùsôdzca
