plasma_applet_trash - en to da translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
da: Åbn

[ctx: a verb]
en: Empty
da: Tøm

en: Trash Settings…
da: Indstillinger for papirkurv…

en: Trash
    Empty
da: Papirkurv
    Tom

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
da[0]: Papirkurv
    Et element
da[1]: Papirkurv
     %1 elementer

en: Trash
da: Papirkurv

en: Empty
da: Tom

en: One item | %1 items
da[0]: Et element
da[1]: %1 elementer
