plasma_applet_showdesktop - en to da translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
da: Gendan vinduer

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
da: Minimér alle vinduer

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
da: Gendanner de tidligere minimeret vinduer

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
da: Viser skrivebordet ved at minimere alle vinduer

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
da: Kig på skrivebord

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
da: Stop med at kigge på skrivebord

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
da: Flytter vinduer tilbage til deres originale positioner.

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
da: Viser midlertidigt skrivebordet ved at flytte vinduer væk
