plasma_applet_trash - en to el translation catalogue (7 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
el: Άνοιγμα

[ctx: a verb]
en: Empty
el: Άδειασμα

en: Trash
    Empty
el: Απορρίμματα
    Άδεια

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
el[0]: Απορρίμματα
    Ένα αντικείμενο
el[1]: Απορρίμματα
     %1 αντικείμενα

en: Trash
el: Απορρίμματα

en: Empty
el: Άδειο

en: One item | %1 items
el[0]: Ένα αντικείμενο
el[1]: %1 αντικείμενα
