plasma-desktop - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
el: Διάταξη πληκτρολογίου: %1

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Log In
el: Είσοδος

en: Caps Lock is on
el: Το Caps Lock είναι ανοιχτό

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
el: Αναστολή

en: Restart
el: Επανεκκίνηση

en: Shut Down
el: Τερματισμός

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
el: Άλλο…

en: Type in Username and Password
el: Πληκτρολογήστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης

en: List Users
el: Λίστα χρηστών

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
el: Εικονικό πληκτρολόγιο

en: Login Failed
el: Αποτυχία εισόδου

en: Desktop Session: %1
el: Συνεδρία επιφάνειας εργασίας: %1
