kcmkonq - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
eo: Labortablo

en: Documents
eo: Dokumentoj

en: Downloads
eo: Elŝutaĵoj

en: Music
eo: Muziko

en: Pictures
eo: Bildoj

en: Videos
eo: Videofilmoj

en: Public
eo: Publika

en: Templates
eo: Ŝablonoj

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
eo: <h1>Vojoj</h1>
    Tiu modulo permesas al vi elekti la lokon kie la dosieroj sur via labortablo 
    estas konservataj.
    Uzu la funkcion "Kio estas tio?" (Majuskl+F1) por informiĝi
    pri apartaj opcioj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
eo: Labortabla vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
eo: Tiu dosierujo enhavas ĉiujn dosierojn, kiujn vi vidas sur via labortablo. Vi povas ŝanĝi la lokon de tiu dosierujo se vi volas. La enhavo moviĝos aŭtomate al la nova loko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
eo: Dokumenta vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
eo: Tiu dosierujo estos la defaŭlta por la ŝargado kaj la konservado de dokumentoj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
eo: Elŝuta vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
eo: Tiu dosierujo estos la defaŭlta por la ŝargado kaj la konservado de elŝutaĵoj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Videos path:
eo: Videofilma vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
eo: Tiu dosierujo estos la defaŭlta por la ŝargado kaj la konservado de filmoj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
eo: Bilda vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
eo: Tiu dosierujo estos la defaŭlta por la ŝargado kaj la konservado de bildoj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
eo: Muzika vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
eo: Tiu dosierujo estos la defaŭlta por la ŝargado kaj la konservado de muzikoj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Public path:
eo: Publika vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_publicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save public shares from or to.
eo: Tiu dosierujo estos la defaŭlta por la ŝargado kaj la konservado de/al publikaj komundosierujoj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Templates path:
eo: Ŝablona vojo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_templatesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
eo: Tiu dosierujo estos la defaŭlta por la ŝargado aŭ konservado de ŝablonoj.
