knetattach - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eo: Enskribu nomon por ĉi tiu <i>Retdosierujo</i> kaj ankaŭ servilan adreson, pordon, kaj dosier-vojon kiujn vi volas uzi, sekve premu la <b>Konservi k. konekti</b> butonon.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eo: Enskribu nomon por ĉi tiu <i>Sekurŝela konekto</i> kaj ankaŭ servilan adreson, pordon, kaj dosier-vojon kiujn vi volas uzi, sekve premu la <b> Konservi k. konekti</b> butonon.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eo: Enskribu nomon por ĉi tiu <i>FTP-konekto</i>kaj ankaŭ servilan adreson kaj dosier-vojon kiujn vi volas uzi, sekve premu la <b>Konservi k. konekti</b> butonon.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eo: Enskribu nomon por ĉi tiu <i>Microsoft Vindoza reta diskingo</i> kaj ankaŭ servilan adreson kaj dosier-vojon kiujn vi volas uzi, sekve premu la <b>Konservi k. konekti</b> butonon.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
eo: Ne povas konektiĝi al servilo. Bonvolu kontroli la agordojn kaj peni denove.

en: Save && C&onnect
eo: Konservi kaj k&onekti

en: C&onnect
eo: K&onekti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
eo: Reta dosieruja asistilo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
eo: Adoni retan dosierujon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
eo: Elektu tian specon de reta dosierujo al kia vi deziras konekton kaj premu la 'Sekva' butonon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
eo: &Lasta konekto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
eo: &Retdosierujo (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
eo: &Sekurŝelo (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
eo: &Microsoft® Vindoza reta diskingo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
eo: Informoj pri reta dosierujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
eo: &Nomo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
eo: &Uzanto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
eo: Se&rvilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
eo: &Pordo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
eo: &Protokolo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
eo: &Dosierujo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
eo: Kodigo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
eo: Kr&ei piktogramon por ĉi tiu fora dosierujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
eo: &Uzi ĉifradon

en: KDE Network Wizard
eo: KDE-reta asistilo

en: Primary author and maintainer
eo: Ĉefa aŭtoro kaj prizorganto
