plasma_applet_showdesktop - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Minimize All Applet Active Indicator
eo: Minimumigi Ĉiujn Aplet-Aktivajn Indikilojn

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
eo: Restaŭri Fenestrojn

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
eo: Minimumigi Ĉiujn Fenestrojn

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
eo: Restarigas la antaŭe minimumigitajn fenestrojn

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
eo: Montras la labortablon minimumigante ĉiujn fenestrojn

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
eo: Rigardeti al Labortablo

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
eo: Ĉesi kaŝrigardi labortablon

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
eo: Movas fenestrojn reen al iliaj originalaj pozicioj

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
eo: Provizore montras la labortablon formovante fenestrojn
