plasma-desktop - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
eo: Klavara Aranĝo: %1

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Log In
eo: Ensaluti

en: Caps Lock is on
eo: Majusklo estas aktiva

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eo: Dormi

en: Restart
eo: Restartigi

en: Shut Down
eo: Sistemfermi

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
eo: Alia…

en: Type in Username and Password
eo: Tajpu Uzantnomon kaj Pasvorton

en: List Users
eo: Listo de Uzantoj

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
eo: Virtuala Klavaro

en: Login Failed
eo: Ensaluto Malsukcesis

en: Desktop Session: %1
eo: Labortabla Seanco: %1
