plasmaactivitymanager - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
es: Usada hace cierto tiempo

en: Used more than a year ago
es: Usada hace más de un año

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
es[0]: Usada hace un mes
es[1]: Usada hace %1 meses

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
es[0]: Usada hace un día
es[1]: Usada hace %1 días

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
es[0]: Usada hace una hora
es[1]: Usada hace %1 horas

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
es[0]: Usada hace un minuto
es[1]: Usada hace %1 minutos

en: Used a moment ago
es: Usada hace un momento

en: Walk through activities
es: Recorrer las actividades

en: Walk through activities (Reverse)
es: Recorrer las actividades (en orden inverso)
