joystick - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Calibration
et: Kalibreerimine

en: Next
et: Järgmine

en: Please wait a moment to calculate the precision
et: Palun oota hetk, arvutatakse täpsust

en: (usually X)
et: (tavaliselt X)

en: (usually Y)
et: (tavaliselt Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
et: <qt>Kalibreerimisel kontrollitakse seadme väärtuste vahemikku.<br /><br />Palun liiguta seadme <b>telg %1 %2</b> <b>minimaalsesse</b> asendisse.<br /><br />Jätkamiseks vajuta seadme mis tahes nuppu või dialoogi nuppu 'Järgmine'.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
et: <qt>Kalibreerimisel kontrollitakse seadme väärtuste vahemikku.<br /><br />Palun liiguta seadme <b>telg %1 %2</b> <b>keskmisse</b> asendisse.<br /><br />Jätkamiseks vajuta seadme mis tahes nuppu või dialoogi nuppu 'Järgmine'.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
et: <qt>Kalibreerimisel kontrollitakse seadme väärtuste vahemikku.<br /><br />Palun liiguta seadme <b>telg %1 %2</b> <b>maksimaalsesse</b> asendisse.<br /><br />Jätkamiseks vajuta seadme mis tahes nuppu või dialoogi nuppu 'Järgmine'.</qt>

en: Communication Error
et: Kommunikatsiooniviga

en: You have successfully calibrated your device
et: Seade on edukalt kalibreeritud

en: Calibration Success
et: Kalibreerimine õnnestus

en: Value Axis %1: %2
et: Väärtus Telg %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
et: Seadet %1 avamine nurjus: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
et: Seade %1 ei ole küll juhtpult.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
et: Ei leitud kerneli draiveri versiooni juhtpuldiseadmele %1: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
et: Praegu töötav kerneli draiveri versioon (%1.%2.%3) ei ole sama, millele antud moodul on kompileeritud (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
et: Ei leitud nuppude arvu juhtpuldiseadmele %1: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
et: Ei leitud telgede arvu juhtpuldiseadmele %1: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
et: Ei leitud kalibreerimisväärtusi juhtpuldiseadmele %1: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
et: Juhtpuldiseadme %1 kalibreerimisväärtuste taastamine nurjus: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
et: Juhtpuldiseadme %1 kalibreerimisväärtuste initsialiseerimine nurjus: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
et: Kalibreerimisväärtuste rakendamine juhtpuldiseadmele %1 nurjus: %2

en: internal error - code %1 unknown
et: sisemine viga - kood %1 on tundmatu

en: KDE Joystick Control Module
et: KDE juhtimiskeskuse juhtpuldi moodul

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
et: KDE Süsteemi seadistuste moodul juhtpuldi testimiseks

en: (c) 2004, Martin Koller
et: (c) 2004: Martin Koller

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
et: <h1>Juhtpult</h1>See moodul aitab kontrollida, kas juhtpult ikka korralikult töötab.<br />Kui telgedele teatatakse vigased väärtused, võib seda püüda parandada kalibreerimisega.<br />Moodul püüab tuvastada kõik saadaolevad juhtpuldiseadmed, kontrollides /dev/js[0-4] ja /dev/input/js[0-4]<br />Kui sul on mingi muu seadmefail, määra see liitkastis.<br />Nuppude nimekiri näitab sinu juhtpuldi nuppude olekut, telgede nimekiri kõigi telgede parajasti kehtivat väärtust.<br />MÄRKUS: praegune Linuxi seadmedraiver (kernel 2.4, 2.6) oskab automaatselt tuvastada ainult <ul><li>2-teljelise 4 nupuga juhtpuldi</li><li>3-teljelise 4 nupuga juhtpuldi</li><li>4-teljelise 4 nupuga juhtpuldi</li><li>Saitek Cyborgi 'digitaalse' juhtpuldi</li></ul>(Täpsemat infot annab Linuxi lähteteksti kataloogi fail /Documentation/input/joystick.txt)

en: Device:
et: Seade:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
et: Asend:

en: Show trace
et: Jälje näitamine

en: PRESSED
et: VAJUTATI

en: Buttons:
et: Nupud:

en: State
et: Olek

en: Axes:
et: Teljed:

en: Value
et: Väärtus

en: Calibrate
et: Kalibreeri

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
et: Arvutis ei leitud automaatselt ühtki juhtpuldiseadet.<br />Kontrolliti asukohti /dev/js[0-4] ja /dev/input/js[0-4]<br />Kui sa tead, et juhtpult on kindlasti ühendatud, anna palun korrektne seadmefail.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
et: Antud seadmenimi on vigane (ei sisalda /dev).
    Palu vali seade nimekirjast või sisesta seadmefail
    (näiteks kujul /dev/js0)

en: Unknown Device
et: Tundmatu seade

en: Device Error
et: Seadme viga

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
et: <qt>Kalibreerimisel kontrollitakse täpsust.<br /><br /><b>Palun liiguta kõik teljed keskmisse asendisse ja ära enam juhtpulti puuduta.</b><br /><br />Klõpsa kalibreerimise alustamiseks nupule OK.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
et: Taastati kõik kalibreerimisväärtused juhtpuldiseadmele %1.
