kcmkded - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Background Services
et: Taustateenused

en: (c) 2002 Daniel Molkentin, (c) 2020 Kai Uwe Broulik
et: (c) 2002: Daniel Molkentin, (c) 2020: Kai Uwe Broulik

en: Failed to stop service: %1
et: Teenuse peatamine nurjus: %1

en: Failed to start service: %1
et: Teenuse käivitamine nurjus: %1

en: Failed to stop service.
et: Teenuse peatamine nurjus.

en: Failed to start service.
et: Teenuse käivitamine nurjus.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded5) of saved changed: %1
et: KDE teenusehalduri (kded5) teavitamine muutuste salvestamisest nurjus: %1

en: <p>This module allows you to have an overview of all plugins of the KDE Daemon, also referred to as KDE Services. Generally, there are two types of service:</p> <ul><li>Services invoked at startup</li><li>Services called on demand</li></ul> <p>The latter are only listed for convenience. The startup services can be started and stopped. You can also define whether services should be loaded at startup.</p> <p><b>Use this with care: some services are vital for Plasma; do not deactivate services if you  do not know what you are doing.</b></p>
et: <p>See moodul annab ülevaate KDE deemoni pluginatest, mida kutsutakse ka KDE teenusteks. Üldiselt on teenuseid kahte tüüpi:</p> <ul> <li>Teenused, mis käivitatakse KDE käivitamisel</li> <li>Teenused, mis käivitatakse soovi korral</li></ul> <p>Viimased on siin ära toodud ainult mugavuse pärast. Esimest tüüpi teenuseid saad käivitada ja peatada. Samuti saad määrata, millised teenused käivitatakse KDE käivitamisel ja millised mitte.</p> <p><b> Kasuta seda moodulit ettevaatlikult. Mõned teenused on Plasma kasutamiseks hädavajalikud. Ära lülita teenuseid välja, kui sa ei tea, mida teed.</b></p>

en: The background services manager (kded5) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
et: Taustateenuste haldur (kded5) ei tööta. Vaata, et see oleks õigesti paigaldatud.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
et: Mõned käsitsi käivitatud teenused lülituvad ise välja, kui neist praeguses keskkonnas kasu pole.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded5) was restarted to apply your changes.
et: Mõned teenused käivitati/peatati automaatselt, kui taustateenuste haldur (kded5) sinu muudatuste rakendamiseks taaskäivitati.

en: All Services
et: Kõik teenused

[ctx: List running services]
en: Running
et: Käivitatud teenused

[ctx: List not running services]
en: Not Running
et: Käivitamata teenused

en: Startup Services
et: Käivitusteenused

en: Load-on-Demand Services
et: Soovi korral laaditavad teenused

en: Toggle automatically loading this service on startup
et: Lülita selle teenuse automaatset laadimist süsteemi käivitudes

en: Not running
et: Käivitamata

en: Running
et: Käivitatud

en: Stop Service
et: Peata teenus

en: Start Service
et: Käivita teenus
