kcmaccess - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
et: %1 vajutamine, kui NumLock, CapsLock ja ScrollLock on aktiivsed

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
et: %1 vajutamine, kui CapsLock ja ScrollLock on aktiivsed

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
et: %1 vajutamine, kui NumLock ja ScrollLock on aktiivsed

en: Press %1 while ScrollLock is active
et: %1 vajutamine, kui ScrollLock on aktiivne

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
et: %1 vajutamine, kui NumLock ja CapsLock on aktiivsed

en: Press %1 while CapsLock is active
et: %1 vajutamine, kui CapsLock on aktiivne

en: Press %1 while NumLock is active
et: %1 vajutamine, kui NumLock on aktiivne

en: Press %1
et: %1 vajutamine

en: Could not set gsettings for Orca: "%1" failed
et: Orcale gsettings'i määramine nurjus: "%1" nurjus

en: Error: Could not launch "orca --setup"
et: Tõrge: "orca-setup" käivitamine nurjus

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
et: Kleepuvad klahvid lülitatakse välja, kui kaht klahvi korrata vajutatakse

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
et: Põrkavad klahvid
