plasma-desktop - en to et translation catalogue (9 entries)

en: This module lets you configure the file indexer and search functionality.
et: Selles moodulis saab seadistada failide indekseerimise ja otsimise võimalusi.

en: File Search helps you quickly locate all your files based on their content.
et: Failiotsing aitab kiiresti leida vajalikud failid nende sinu põhjal.

en: Enable File Search
et: Failiotsingu lubamine

en: Also index file content
et: Failisisu indekseerimine

en: Index hidden files and folders
et: Peidetud failide ja kataloogide indekseerimine

en: Folder specific configuration:
et: Kataloogipõhine seadistus:

en: Not indexed
et: Ei ole indekseeritud

en: Indexed
et: Indekseeritud

en: Delete entry
et: Kustuta kirje
