kcmkonq - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Desktop
et: Töölaud

en: Documents
et: Dokumendid

en: Downloads
et: Allalaaditud

en: Music
et: Muusika

en: Pictures
et: Pildid

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
et: <h1>Asukohad</h1>
    See moodul võimaldab sul valida töölaual olevate failide asukohta failisüsteemis.
    Üksikute seadistuste kohta abiinfo saamiseks kasuta "Mis see on?" (Shift+F1) abi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
et: Töölaua asukoht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
et: See kataloog sisaldab kõiki faile, mida töölaual näed. Soovi korral võid muuta selle asukohta ning selle kataloogi sisu liigutatakse samuti automaatselt uude kohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
et: Dokumentide asukoht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
et: Seda kataloogi kasutatakse vaikimisi dokumentide salvestamiseks ning avamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
et: Allalaadimiste asukoht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
et: Seda kataloogi kasutatakse vaikimisi alla laaditud dokumentide salvestamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Videos path:
et: Videote asukoht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
et: Seda kataloogi kasutatakse vaikimisi filmide salvestamiseks ning avamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
et: Piltide asukoht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
et: Seda kataloogi kasutatakse vaikimisi piltide salvestamiseks ning avamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
et: Muusika asukoht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
et: Seda kataloogi kasutatakse vaikimisi muusika salvestamiseks ning avamiseks.
