plasma-desktop - en to et translation catalogue (34 entries)

[ctx: %1 is the name of the component, %2 is the action for which saving failed]
en: Error while saving shortcut %1: %2
et: Tõrge kiirklahvi %1 salvestamisel: %2

en: Error while communicating with the global shortcuts service
et: Tõrge suhtlemisel globaalsete kiirklahvide teenusega

en: Failed to communicate with global shortcuts daemon
et: Suhtlemine globaalsete kiirklahvide deemoniga nurjus

[ctx: %2 is the name of a category inside the 'Common Actions' section]
en: Shortcut %1 is already assigned to the common %2 action '%3'.
    Do you want to reassign it?
et: Kiirklahv %1 on juba omistatud tüüpilisele menüükäsule "%2 -> %3".
    Kas soovid loovutada selle valitud toimingule?

en: Shortcut %1 is already assigned to action '%2' of %3.
    Do you want to reassign it?
et: Kiirklahv %1 on juba omistatud rakenduse/teenuse %3 toimingule "%2".
    Kas soovid loovutada selle valitud toimingule?

[ctx: @title:window]
en: Found conflict
et: Leiti konflikt

en: Applications
et: Rakendused

en: Common Actions
et: Tüüpilised menüükäsud

en: Cannot export scheme while there are unsaved changes
et: Skeemi ei saa eksportida, sest selles on salvestamata muutusi

en: Select the components below that should be included in the exported scheme
et: Vali allpool komponendid, mis kaasata eksporditavasse skeemi

en: Save scheme
et: Salvesta skeem

en: Remove all shortcuts for %1
et: Kõigi %1 kiirklahvide eemaldamine

en: Undo deletion
et: Kustutamise tagasivõtmine

en: Select an item from the list to view its shortcuts here
et: Vali loendis element selle kiirklahvide nägemiseks

en: Cancel Export
et: Katkesta eksport

en: Export Shortcut Scheme
et: Kiirklahviskeemi eksport

en: Import Shortcut Scheme
et: Kiirklahviskeemi import

[ctx: Template for file dialog]
en: Shortcut Scheme (*.kksrc)
et: Kiirklahviskeem (*.kksrc)

en: Select the scheme to import:
et: Imporditav skeem:

en: Custom Scheme
et: Kohandatud skeem

en: Import
et: Impordi

en: No active shortcuts
et: Aktiivseid kiirklahve pole

[ctx: %1 decides if singular or plural will be used]
en: Default shortcut | Default shortcuts
et[0]: Vaikimisi kiirklahv
et[1]: Vaikimisi kiirklahvid

en: No default shortcuts
et: Vaikimisi kiirklahve pole

en: Custom shortcuts
et: Kohandatud kiirklahvid

en: Delete this shortcut
et: Selle kiirklahvi kustutamine

en: Add custom shortcut
et: Lisa kohandatud kiirklahv

en: Cancel capturing of new shortcut
et: Uue kiirklahvi määramisest loobumine

en: File
et: Fail

en: Edit
et: Redigeerimine

en: Navigation
et: Liikumine

en: View
et: Vaade

en: Settings
et: Seadistused

en: Help
et: Abi
