kcmkclock - en to et translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
et: Kuupäev&a ja kellaaja määramine automaatselt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
et: A&jaserver:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
et: Siin saab muuta süsteemi kuupäeva, kuud ja aastat.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
et: Ajavöönd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
et: Kohaliku ajavööndi muutmiseks vali allolevast nimekirjast oma piirkond.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
et: Aktiivne kohalik ajavöönd:

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
et: Ühtegi NTP tööriista ei leitud. Kuupäeva ja kellaaja automaatseks uuendamiseks tuleb paigaldada käsk 'ntpdate' või 'rdate'.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
et: Siin saab muuta süsteemi kellaaega. Kellaaja muutmiseks klõpsa tundide, minutite ja sekundite väljadel ning kasuta kas paremal asuvaid nooltega nuppe või sisesta uued väärtused otse väljale.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
et: Aktiivne kohalik ajavöönd: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
et: Aktiivne kohalik ajavöönd: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
et: Avalik ajaserver (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
et: Ajaserveriga ühenduse loomine nurjus: %1.

en: Can not set date.
et: Kuupäeva pole võimalik seada.

en: Error setting new time zone.
et: Viga uue ajavööndi määramisel.

en: Time zone Error
et: Ajavööndi viga

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
et: <h1>Kuupäev ja kellaaeg</h1> Seda Süsteemi seadistuste moodulit võib kasutada süsteemi kuupäeva ja kellaaja seadmiseks. Kuna need seadistused ei mõjuta ainult sind kui kasutajat, vaid tervet süsteemi, saab neid seadistusi muuta ainult siis, kui käivitad Süsteemi seadistused administraatorina (<em>root</em>). Kui sul pole kasutaja <em>root</em> parooli, kuid näed, et süsteemi kellaaega oleks vaja korrigeerida, võta ühendust oma süsteemi administraatoriga.

en: KDE Clock Control Module
et: KDE kella seadistamise moodul

en: (c) 1996 - 2001 Luca Montecchiani
et: (c) 1996 - 2001: Luca Montecchiani

en: Original author
et: Algne autor

en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Added NTP support
et: Lisas NTP toe

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
et: <h1>Kuupäev ja kellaaeg</h1> Seda Süsteemi seadistuste moodulit võib kasutada süsteemi kuupäeva ja kellaaja seadmiseks. Kuna need seadistused ei mõjuta ainult sind kui kasutajat, vaid tervet süsteemi, saab neid seadistusi muuta ainult siis, kui käivitad Süsteemi seadistused administraatorina (<em>root</em>). Kui sul pole kasutaja <em>root</em> parooli, kuid näed, et süsteemi kellaaega oleks vaja korrigeerida, võta ühendust oma süsteemi administraatoriga.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
et: Toimingu autentimine/täitmine nurjus: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
et: NTP seadistuste muutmine nurjus

en: Unable to set current time
et: Parajasti kehtiva kellaaja määramine nurjus

en: Unable to set timezone
et: Ajavööndi määramine nurjus
