kcmkeyboard - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
et: Klaviatuuripaigutuste vahetaja

en: Switch to Next Keyboard Layout
et: Järgmisele klaviatuuripaigutusele lülitumine

en: Switch keyboard layout to %1
et: Lülitu klaviatuuripaigutusele %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddLayoutDialog)
en: Add Layout
et: Paigutuse lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
et: Kiirklahv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevbutton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
et: Eelvaatlus

en: KDE Keyboard Control Module
et: KDE klaviatuuri juhtimismoodul

en: (c) 2010 Andriy Rysin
et: (c) 2010: Andriy Rysin

en: <h1>Keyboard</h1> This control module can be used to configure keyboard parameters and layouts.
et: <h1>Klaviatuur</h1> See moodul võimaldab seadistada klaviatuuri parameetreid ja paigutusi.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHardware)
en: Hardware
et: Riistvara

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Keyboard &model:
et: Klaviatuuri &mudel:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, keyboardModelComboBox)
en: Here you can choose a keyboard model. This setting is independent of your keyboard layout and refers to the "hardware" model, i.e. the way your keyboard is manufactured. Modern keyboards that come with your computer usually have two extra keys and are referred to as "104-key" models, which is probably what you want if you do not know what kind of keyboard you have.
et: Siin saab valida klaviatuuri mudeli. See seadistus ei ole seotud sinu klaviatuuripaigutusega ning tähistab ainult klaviatuuri "riistvara" mudelit, s.t viisi, kuidas sinu klaviatuur on toodetud. Kaasajal toodetavad klaviatuurid, mida müüakse koos arvutitega, on kahe lisaklahviga ning tähistatakse kui "104-klahviga" mudelid. See on valik, mida sa ilmselt pead kasutama, kui täpselt ei tea, mis tüüpi klaviatuur sul on.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLayouts)
en: Layouts
et: Paigutused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: If you select "Application" or "Window" switching policy, changing the keyboard layout will only affect the current application or window.
et: Kui valid vahetamise reegliks 'rakendus' või 'aken', mõjutab klaviatuuripaigutuse muutmine ainult aktiivset rakendust või akent.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
et: Vahetamise reegel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
et: &Globaalne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
et: &Töölaud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
et: &Rakendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
et: &Aken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shortcutsGroupBox)
en: Shortcuts for Switching Layout
et: Paigutuse vahetamise kiirklahvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Main shortcuts:
et: Peamised kiirklahvid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching layouts which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
et: Kiirklahv paigutuste vahetamiseks, mida käsitleb X.org. See võimaldab ainult muuteklahvidega kiirkorraldusi.

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
et: 3. taseme kiirklahvid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching to a third level of the active layout (if it has one) which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
et: Kiirklahv aktiivse paigutuse kolmandale tasemele lülitamiseks, mida käsitleb X.org. See võimaldab ainult muuteklahvidega kiirkorraldusi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
et: Alternatiivne kiirklahv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KKeySequenceWidget, kdeKeySequence)
en: This is a shortcut for switching layouts. It does not support modifier-only shortcuts and also may not work in some situations (e.g. if popup is active or from screensaver).
et: Kiirklahv paigutuste vahetamiseks. See ei toeta ainult muuteklahvidega kiirkorraldusi ega pruugi igas olukorras toimida  (näiteks kui aktiivne on hüpikaken või töötab ekraanisäästja).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_configureLayouts)
en: Configure layouts
et: Paigutuste seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLayoutBtn)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpBtn)
en: Move Up
et: Liiguta üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownBtn)
en: Move Down
et: Liiguta alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, layoutLoopingCheckBox)
en: Spare layouts
et: Varupaigutused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Main layout count:
et: Peamiste paigutuste arv:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_resetOldXkbOptions)
en: &Configure keyboard options
et: &Klaviatuuri valikute seadistamine

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
et: Puudub

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
et[0]: %1 kiirklahv
et[1]: %1 kiirklahvi

[ctx: layout map name]
en: Map
et: Seos

en: Layout
et: Paigutus

en: Label
et: Nimi

en: Shortcut
et: Kiirklahv

[ctx: variant]
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Test area:
et: Testimisala:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Allows to test keyboard repeat and click volume (just don't forget to apply the changes).
et: Võimaldab testida klahvikordusi ja klõpsu helitugevust (ära ainult unusta muudatusi rakendamast).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: If supported, this option allows you to setup the state of NumLock after Plasma startup.<p>You can configure NumLock to be turned on or off, or configure Plasma not to set NumLock state.
et: Kui riistvara seda toetab, saab siin seada NumLocki oleku pärast Plasma käivitamist.<p>Sa võid lasta NumLocki Plasmal sisse või välja lülitada või jätta oleku muutmata.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: NumLock on Plasma Startup
et: NumLock Plasma käivitamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
et: Lülitatakse &sisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Turn off
et: &Lülitatakse välja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
et: Jäetakse muu&tmata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
et: K&iirus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
et: Kui see on toetatud, saab siin määrata viivituse, mille järel vajutus klahvile tegelikult käsu edastab. Võimalus 'korduse sagedus' määrab nende käskude sageduse.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
et: Kui see on toetatud, saab siin määrata sageduse, millega klahvi vajutamisel käske genereeritakse.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate)
en:  repeats/s
et:  kordusi sekundis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
et: V&iivitus:

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
et: Klaviatuuri eelvaatlus

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
et: Klaviatuuripaigutuste näitamine
