plasma-desktop - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Plasma QtQuick Settings
et: Plasma QtQuicki seadistamine

en: Configure Plasma QtQuick Settings
et: Plasma QtQuicki seadistused

en: Maintainer
et: Hooldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, kmessagewidget)
en: These settings adjust the QtQuick settings used by Plasma. Only adjust if you know what you are doing.
et: Siin saab kohandada QtQuicki seadistusi, mida Plasma kasutab. Muuda siin midagi ainult siis, kui väga täpselt tead, mida teed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rendering Backend:
et: Renderdamise taustaprogramm:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend)
en: Software
et: Tarkvaraline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GL Core Profile:
et: GL Core profiil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Render Loop:
et: Renderdamissilmus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Basic
et: Elementaarne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Threaded
et: Lõimedega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ForceGlCoreProfile)
en: Force
et: Jõuga
