plasma-desktop - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Emoji Selector
et: Emoji valija

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
et: (C) 2019: Aleix Pol i Gonzalez

en: Replace an existing instance
et: Olemasoleva protsessi asendamine

en: Search
et: Otsing

en: %1 copied to the clipboard
et: %1 kopeeriti lõikepuhvrisse

en: Recent
et: Hiljutised

en: All
et: Kõik

en: Categories
et: Kategooriad
