plasma_applet_pager - en to et translation catalogue (23 entries)

en: General
et: Üldine

en: General:
et: Üldine:

en: Show application icons on window outlines
et: Rakenduse ikoonide näitamine akna kontuuril

en: Show only current screen
et: Ainult aktiivse ekraani näitamine

en: Navigation wraps around
et: Liikumisel üle serva jõutakse teise serva tagasi

en: Layout:
et: Paigutus:

[ctx: The pager layout]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Horizontal
et: Rõhtne

en: Vertical
et: Püstine

en: Text display:
et: Teksti näitamine:

en: No text
et: Tekst puudub

en: Activity number
et: Tegevuse number

en: Desktop number
et: Töölaua number

en: Activity name
et: Tegevuse nimi

en: Desktop name
et: Töölaua nimi

en: Selecting current Activity:
et: Aktiivse tegevuse valimisel:

en: Selecting current virtual desktop:
et: Aktiivse virtuaalse töölaua valimisel:

en: Does nothing
et: Ei tehta midagi

en: Shows the desktop
et: Näidatakse töölauda

en: %1 Window: | %1 Windows:
et[0]: %1 aken:
et[1]: %1 akent:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
et[0]: %1 minimeeritud aken:
et[1]: %1 minimeeritud akent:

en: Add Virtual Desktop
et: Lisa virtuaalne töölaud

en: Remove Virtual Desktop
et: Eemalda virtuaalne töölaud
