plasma_applet_trash - en to et translation catalogue (7 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
et: Ava

[ctx: a verb]
en: Empty
et: Tühjenda

en: Trash
    Empty
et: Prügikast
    Tühi

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
et[0]: Prügikast
    Üks element
et[1]: Prügikast
     %1 elementi

en: Trash
et: Prügikast

en: Empty
et: Tühi

en: One item | %1 items
et[0]: Üks element
et[1]: %1 elementi
