kcm_solid_actions - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Editing Action '%1'
et: Toimingu "%1" muutmine

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
et: Tundub, et toimingu nimi, käsk, ikoon või tingimus ei ole korrektne.
    Seepärast muudatusi ei rakendata.

en: Invalid action
et: Vigane toiming

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
et: Parameetri muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
et: Parameetri tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
et: Omaduse sobivus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
et: Sisu kattumine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
et: Sisu erinemine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
et: Seadme liidese sobivus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
et: Seadme tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
et: Väärtuse nimi:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
et: On võrdne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
et: Sisaldab

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
et: Lähtesta parameeter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
et: Salvesta parameetri muutused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
et: Toimingu ikoon, klõpsa muutmiseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
et: Toimingu nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
et: Käsk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
et: Toimingut käivitav käsk
    See võib sisaldada ka järgnevaid tõstutundetuid muutujaid:
    
    %f: seadme ühendamiskoht - ainult salvestite puhul
    %d: seadme sõlme asukoht - ainult plokkseadmete puhul
    %i: seadme identifikaator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
et: Seadmed peavad toiminguks vastama järgmistele parameetritele:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
et: Toimingu nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
et: Kirjuta uue toimingu nimi

en: Solid Action Desktop File Generator
et: Solidi toimingu desktop-faili generaator

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
et: Tõlgitavate desktop-failide automaatse loomise tööriist Solidi DeviceInterface klasside põhjal

en: (c) 2009, Ben Cooksley
et: (c) 2009: Ben Cooksley

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: The device must be of the type %1
et: Seadme tüüp peab olema %1

en: Any of the contained properties must match
et: Vähemalt üks omadus peab vastama

en: All of the contained properties must match
et: Kõik omadused peavad vastama

en: The device property %1 must equal %2
et: Seadme omadus %1 peab võrduma %2

en: The device property %1 must contain %2
et: Seadme omadus %1 peab sisaldama %2

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
et: Tundub, et selle toimingu predikaat ei ole korrektne.

en: Error Parsing Device Conditions
et: Viga seadme tingimuste parsimisel

en: No Action Selected
et: Toimingut pole valitud

en: Cannot be deleted
et: Kustutamine ei ole võimalik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
et: Eemalda
