plasma-desktop - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Activities
eu: Jarduerak

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
eu: Ezabatu jarduera

en: Are you sure you want to delete '%1'?
eu: Ziur zaude %1 ezabatu nahi duzula?

en: Error loading the QML files. Check your installation.
    Missing %1
eu: Errorea QML fitxategiak zamatzean. Egiaztatu zure instalazioa.
    %1 falta da

en: General
eu: Orokorra

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
eu: Sortu jarduera berria

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
eu: Jarduera-ezarpenak

[ctx: @action:button]
en: Create
eu: Sortu

en: Icon:
eu: Ikonoa:

en: Name:
eu: Izena:

en: Description:
eu: Azalpena:

en: Privacy:
eu: Pribatutasuna:

en: Do not track usage for this activity
eu: Ez egin jarduera honen erabilpenaren jarraipenik

en: Shortcut for switching:
eu: Aldatzeko lasterbidea:

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
eu: Zenbat hilabetez mantendu jarduera historia

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
eu: Zein datu mantendu jarduera historian

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
eu: Haien jarduera historia gorde behar den aplikazioen zerrenda

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
eu: Haien jarduera historia gorde behar ez den aplikazioen zerrenda

en: Switching
eu: Aldaketa

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure %1 activity
eu: onfiguratu %1 jarduera

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
eu: Ezabatu %1 jarduera

en: Create New…
eu: Sortu ... berria

en: Activity switching
eu: Jarduera aldaketa

[ctx: @action]
en: Walk through activities
eu: Ibilaldia jardueratan zehar

[ctx: @action]
en: Walk through activities (Reverse)
eu: Ibilaldia jardueratan zehar (alderantzizkoa)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_virtualDesktopSwitchEnabled)
en: Remember for each activity (needs restart)
eu: Gogoratu jarduera bakoitzeko (berrabiatu beharra dago)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current virtual desktop:
eu: Uneko alegiazko mahaigaina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Shortcuts:
eu: Lasterbideak:
