plasma-desktop - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: This module lets you configure the file indexer and search functionality.
eu: Modulu honek fitxategi indexatzailea eta bilaketa funtzionaltasuna konfiguratzen uzten dizu.

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
eu: KRunner eta abiarazteko menuetako fitxategi bilaketa ezgaituko du, eta KDE aplikazio guztietako meta-datu hedatuak kenduko ditu.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
eu: Gordetako indize-datuak ezabatu nahi dituzu? Espazioaren %1 libratuko da, baina aurreago indexatzea birgaituko balitz, indize osoa hutsetik sortu beharko litzateke. Fitxategi kopuruaren arabera, denbora pixka bat har dezake.

en: Delete Index Data
eu: Ezabatu indize-datuak

en: The system must be restarted before these changes will take effect.
eu: Aldaketa horiek indarrean sartu daitezen sistema berrabiatu behar da.

[ctx: @action:button]
en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: File Search helps you quickly locate all your files based on their content.
eu: Fitxategien bilaketak zure fitxategi guztiak euren edukian oinarrituta azkar aurkitzen laguntzen dizu.

en: Enable File Search
eu: Gaitu fitxategien bilaketa

en: Also index file content
eu: Gainera indexatu fitxategien edukia

en: Index hidden files and folders
eu: Indexatu ezkutuko fitxategiak eta karpetak

en: Status: %1, %2% complete
eu: Egoera: %1, %%2 osatuta

en: Pause Indexer
eu: Indexatzailearen etenaldia

en: Resume Indexer
eu: Indexatzailea berrekin

en: Currently indexing: %1
eu: Une honetan indexatzen: %1

en: Folder specific configuration:
eu: Karpetaren berariazko konfigurazioa:

en: Start indexing a folder…
eu: Hasi karpeta bat indexatzen...

en: Stop indexing a folder…
eu: Gelditu karpeta bat indexatzen...

en: Not indexed
eu: Indexatu gabe

en: Indexed
eu: Indexatuta

en: Delete entry
eu: Ezabatu sarrera

en: Select a folder to include
eu: Hautatu sartu beharreko karpeta bat

en: Select a folder to exclude
eu: Hautatu kanporatu beharreko karpeta bat
