plasma-desktop - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Position on screen:
eu: Pantailako kokapena:

en: Top
eu: Goian

en: Center
eu: Erdian

en: Activation:
eu: Aktibatzea:

[ctx: @option:check]
en: Activate when pressing any key on the desktop
eu: Aktibatu mahaigainean edozein tekla sakatzean

en: History:
eu: Historia:

[ctx: @option:check]
en: Remember past searches
eu: Gogoratu iraganeko bilaketak

[ctx: @option:check]
en: Retain last search when re-opening
eu: Gorde azken bilaketa berriro irekitzean

[ctx: @option:check]
en: Activity-aware (last search and history)
eu: Jarduerarekiko sentikorra (azken bilaketa eta historia)

en: Clear History
eu: Garbitu historia

[ctx: @action:button %1 activity name]
en: Clear History for Activity "%1"
eu: Garbitu «%1» jardueraren historia

en: Clear History…
eu: Garbitu historia…

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for all activities]
en: For all activities
eu: Jarduera guztietarako

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for this activity]
en: For activity "%1"
eu: «%1» jarduerarako

[ctx: @label]
en: Plugins:
eu: Pluginak:

[ctx: @action:button]
en: Configure Enabled Search Plugins…
eu: Konfiguratu gaitutako bilaketa-pluginak…
