plasma-desktop - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Editing Action '%1'
eu: '%1' ekintza editatzen

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
eu: Badirudi ekintzaren izena, komandoa, ikonoa edo baldintza baliogabeak direla.
    Horregatik, aldaketak ez dira ezarriko.

en: Invalid action
eu: Ekintza baliogabea

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
eu: Editatu parametroa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
eu: Parametro mota:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
eu: Propietateen bat-etortzea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
eu: Edukiaren konjuntzioa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
eu: Edukiaren disjuntzioa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
eu: Gailu-interfazea bat dator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
eu: Gailu mota:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
eu: Balioaren izena:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
eu: Berdin

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
eu: Hau du:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
eu: Berrezarri parametroa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
eu: Gorde parametroaren aldaketak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
eu: Ekintzaren ikonoa, klikatu aldatzeko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
eu: Ekintzaren izena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
eu: Komandoa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
eu: Ekintza abiaraziko duen komandoa
    Honek maiuskulak/minuskulak bereizten ez dituzten hedapen hauetako bat edo guztiak izan ditzake:
    
    %f: Gailua muntatzeko puntua - Biltegia atzitzeko gailuak soilik
    %d: Gailuaren nodora daraman bidea - Blokeko gailuak soilik
    %i: Gailuaren identifikatzailea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
eu: Gailuek bat etorri behar dute parametro hauekin ekintza honetarako:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
eu: Ekintzaren izena:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
eu: Idatzi ekintza berriarentzako izena

en: Solid Action Desktop File Generator
eu: Solid ekintzen mahaigaineko fitxategi-sortzailea

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
eu: Itzulpenerako Solid DeviceInterface klaseetatik mahaigaineko fitxategiak automatikoki sortzeko tresna

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: The device must be of the type %1
eu: Gailuak %1 motakoa izan behar du

en: Any of the contained properties must match
eu: Dituen propietateetako edozeinek bat etorri behar du

en: All of the contained properties must match
eu: Dituen propietate guztiek bat etorri behar dute

en: The device property %1 must equal %2
eu: %1 gailu-propietateak honen berdina izan behar du: %2

en: The device property %1 must contain %2
eu: %1 gailu-propietateak hau eduki behar du: %2

en: Solid Device Actions Editor
eu: Solid gailuen ekintzen editorea

en: Solid Device Actions Control Panel Module
eu: Solid gailuen ekintzen aginte-paneleko modulua

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
eu: (c) 2009, 2014 Solid gailuen ekintza taldea

en: Port to Plasma 5
eu: Plasma 5erako eratorpena

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
eu: Dirudienez, ekintza honetarako predikatua ez da baliozkoa.

en: Error Parsing Device Conditions
eu: Errorea gailuaren baldintzak aztertzean

en: No Action Selected
eu: Ez da ekintzarik hautatu

en: Cannot be deleted
eu: Ezin da ezabatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
eu: Kendu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
eu: Editatu…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
eu: Gehitu…
