plasma-desktop - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: No splash screen will be shown
eu: Ez da Plasta pantailarik erakutsiko

en: You cannot delete the currently selected splash screen
eu: Ezin duzu kendu unean hautatuta dagoen plasta pantaila

en: This module lets you choose the splash screen theme.
eu: Modulu honek Plasta pantailaren gaia aukeratzen uzten dizu.

en: &Get New…
eu: &Lortu berria…

en: Failed to show the splash screen preview.
eu: Plasta pantailaren aurreikuspegia erakustea huts egin du.

en: Preview Splash Screen
eu: Aurreikusi Plasta pantaila

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
eu: Etorkizunean erabiltzeko

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
eu: Uneko plasta gaiaren izena
