plasma-desktop - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Primary (default)
eu: Nagusia (lehenetsia)

en: Portrait
eu: Erretratua

en: Landscape
eu: Paisaia

en: Inverted Portrait
eu: Alderantzizko erretratua

en: Inverted Landscape
eu: Alderantzizko paisaia

en: Follow the active screen
eu: Jarraitu pantaila aktiboari

en: Fit to Output
eu: Doitu irteerakora

en: Fit Output in tablet
eu: Doitu tabletako irteerakoa

en: Custom size
eu: Norberak finkatutako neurria

en: No drawing tablets found.
eu: Ez da marrazteko tabletarik aurkitu.

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
eu: Gailua:

en: Target display:
eu: Helburuko pantaila:

en: Orientation:
eu: Orientazioa:

en: Left-handed mode:
eu: Ezkerti modua:

en: Area:
eu: Azalera:

en: Resize the tablet area
eu: Aldatu tabletaren azaleraren neurria

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
eu: Giltzatu itxura-proportzioa

en: Tool Button 1
eu: Tresnaren botoia 1

en: Tool Button 2
eu: Tresnaren botoia 2

en: Tool Button 3
eu: Tresnaren botoia 3

[ctx: @label:listbox The pad we are configuring]
en: Pad:
eu: Teklatua:

en: None
eu: Bat ere ez

en: Button %1:
eu: %1 botoia:
