plasma-desktop - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: General
eu: Orokorra

en: Remove from Favorites
eu: Ezabatu gogokoen artetik

en: Add to Favorites
eu: Erantsi gogokoetara

en: On All Activities
eu: Jarduera guztietan

en: On the Current Activity
eu: Uneko jardueran

en: Show in Favorites
eu: Erakutsi gogokoetan

en: Icon:
eu: Ikonoa:

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
eu: Hautatu...

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Clear Icon
eu: Berrezarri ikonoa

en: Show applications as:
eu: Erakutsi aplikazioak honela:

en: Name only
eu: Izena soilik

en: Description only
eu: Deskribapena soilik

en: Name (Description)
eu: Izena (deskribapena)

en: Description (Name)
eu: Deskribapena (Izena)

en: Behavior:
eu: Jokabidea:

en: Sort applications alphabetically
eu: Sailkatu aplikazioak alfabetikoki

en: Flatten sub-menus to a single level
eu: Lautu azpi-menuak maila bakarrera

en: Show icons on the root level of the menu
eu: Erakutsi ikonoak menuaren erroko mailan

en: Show categories:
eu: Erakutsi kategoriak:

en: Recent applications
eu: Berriki erabilitako aplikazioak

en: Often used applications
eu: Maiz erabilitako aplikazioak

en: Recent files
eu: Azken aldiko fitxategiak

en: Often used files
eu: Maiz erabilitako fitxategiak

en: Recent contacts
eu: Berriki erabilitako kontaktuak

en: Often used contacts
eu: Maiz erabilitako kontaktuak

en: Sort items in categories by:
eu: Sailkatu elementuak kategoriatan honen arabera:

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Often used]]
en: Recently used
eu: Berriki erabilia

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Ofetn used]]
en: Often used
eu: Maiz erabilia

en: Search:
eu: Bilatu:

en: Expand search to bookmarks, files and emails
eu: Zabaldu bilaketa laster-marka, fitxategi eta posta-elektronikoetara

en: Align search results to bottom
eu: Lerrokatu bilaketa emaitzak behean

en: Searching for '%1'
eu: '%1' bilatzen

en: Type to search…
eu: Tekleatu bilatu beharrekoa...

en: Favorites
eu: Gogokoak

en: Widgets
eu: Trepetak

en: Apps & Docs
eu: Aplikazioak eta Dokumentuak

en: Edit Applications…
eu: Editatu aplikazioak...
