plasma-desktop - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
eu: Ireki

[ctx: a verb]
en: Empty
eu: Hustu

en: Trash Settings…
eu: Zakarrontziaren ezarpenak...

en: Trash
    Empty
eu: Zakarrontzia
    Hutsik

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
eu[0]: Zakarrontzia
    Elementu bakarra
eu[1]: Zakarrontzia
    %1 elementu

en: Trash
eu: Zakarrontzia

en: Empty
eu: Hutsik

en: One item | %1 items
eu[0]: Elementu bakarra
eu[1]: %1 elementu
